niedziela, 31 stycznia 2016

Armia bałwanków || Army of snowmen

Wydawało mi się, że z nowym rokiem będę miała więcej czasu na wszelkie "prace ręczne", a tu jak na złość czasu jakby mniej... Obiecuję jednak poprawę i w najbliższym czasie szykuje się stadko nowych postów. Tym razem nie związanych z decoupagem, bo naszło mnie na próbowanie kilku innych technik. Do decoupage oczywiście wrócę już niebawem, te sterty skrzynek same się nie zrobią ;)

Mam nadzieję, że uda mi się w końcu zabrać za wymarzoną skrzynkę w kosmicznej tematyce.

A dziś pokazuję drobiazg, o którym zapomniałam napisać wcześniej. Znalazłam filmik na youtube, postanowiłam spróbować i dzięki temu każdy w rodzinie ma swojego bałwanka :P

Materiały:

- biała skarpetka
- sznurek
- guziki
- włoczka
- klej
- szpilki z dużym łebkiem
- ryż

skarpetkowe balwanki

To prosta i sprawiającą dużo frajdy technika. Dekorować bałwanki można na wiele sposobów. Moje dostały kolorowe guziki, pompony i plecione na palcach szaliki.I was thinking that I'll have more time in this new year for my handmade but somehow I have it less and less... Nevertheless I promise I will improve and in the near future I'll have some new posts for you. This time it won't be about decoupage, because I decided to try some new techniques. Don't worry I'll get back to decoupage, I have a lot of boxes that needs to be done ;)

I hope that I'll be able to do one box that I was thinking about for a long time - something space themed.

Today I want to show you something I forgot about earlier. I saw a tutorial on youtube and decided to try it myself. Thanks to that my whole family has their own snowmen :P

Materials:

- white sock
- twine
- buttons
- yarn
- glue
- pins with large heads
- rice

socks snowmen

It's a fun and easy technique. You can decorate snowmen in many different ways. I used colorful buttons, pompons and finger knitted scarves.

3 komentarze: